FAQ

1) Szukam rozwiązania co zrobić z wrastającym paznokciem lub jak wyciąć wrastający paznokieć aby przestał boleć - Kamila

dr Piotr - ogólne zalecenia są na naszej stronie www.wrastającypaznokiec-zabieg .pl , niemniej przestrzegam proszę żadnym wypadku nie przycinać brzegu wrastającego paznokcia!

 

2) Jak długo trwa leczenie wrastania paznokcia lub kilku wrastających paznokci - Maciej?

dr Piotr - leczenie wrośniętych paznokci, wrastający paznokieć u dziecka lub u osób dorosłych wrastający paznokieć u nóg zależy od stopnia zaawansowania choroby, zaawansowania zakażenia i w jakim stopniu jest wrośnięty paznokieć. Zazwyczaj, gdy problem dotyczy leczenie wrastający paznokieć zabieg chirurgiczny - pełne zagojenie po zabiegu laserowym wrastających paznokci zamyka się w kilku tygodniach. Co najważniejsze nigdy nie dochodzi do sytuacji, gdy jest potrzebne ponowne leczenie chirurgiczne wrastających paznokci.

 

3) Miałem już kilka zbiegów usuwania wrastających paznokci, niestety bardzo bolesnych, co mam zrobić gdy problem dotyczy wrastający paznokieć ropa -po kolejnym nieskutecznym zabieg na wrastające paznokcie - szukam ośrodka co skutecznie wyleczy wrastający paznokieć Poznań - Kacper?

dr Piotr - zapraszam Pana do naszej placówki chirurgia laserowa - wrastający paznokieć należy przygotować do zabiegu zgodnie z zaleceniami podanymi na naszej stronie www.wrastajacypaznokiec-zabieg.pl , na zabieg wrastający paznokieć u stopy należy przybyć w obszernym obuwiu - (sandały lub klapki) najlepiej z osobą towarzyszącą, która po zabieg laserowy na wrastające paznokcie odwiezie pacjenta do domu.

 

4) Mam problem z wrastający paznokieć stan zapalny - co możecie mi zaoferować -Anna?

dr Piotr najczęstszym sposobem na wrastający paznokieć jest wykonanie zabiegu - laserowego leczenia wrastającego paznokcia szczegółowy opis jest na naszej stronie www.wrastającypaznokiec-zabieg.pl - zabieg na wrastające paznokcie odbywa się w znieczuleniu miejscowym - jest całkowicie bezbolesny, trwa ok.30 minut i daje gwarancję 100% skuteczności - nikt nie wraca z ponownym problemem wrastania paznokcia.