FAQ

1) Szukam rozwiązania co zrobić z wrastającym paznokciem lub jak wyciąć wrastający paznokieć aby przestał boleć - Kamila

dr Piotr - ogólne zalecenia są na naszej stronie www.wrastającypaznokiec-zabieg .pl , niemniej przestrzegam proszę żadnym wypadku nie przycinać brzegu wrastającego paznokcia!

 

2) Jak długo trwa leczenie wrastania paznokcia lub kilku wrastających paznokci - Maciej?

dr Piotr - leczenie wrośniętych paznokci, wrastający paznokieć u dziecka lub u osób dorosłych wrastający paznokieć u nóg zależy od stopnia zaawansowania choroby, zaawansowania zakażenia i w jakim stopniu jest wrośnięty paznokieć. Zazwyczaj, gdy problem dotyczy leczenie wrastający paznokieć zabieg chirurgiczny - pełne zagojenie po zabiegu laserowym wrastających paznokci zamyka się w kilku tygodniach. Co najważniejsze nigdy nie dochodzi do sytuacji, gdy jest potrzebne ponowne leczenie chirurgiczne wrastających paznokci.

 

3) Miałem już kilka zbiegów usuwania wrastających paznokci, niestety bardzo bolesnych, co mam zrobić gdy problem dotyczy wrastający paznokieć ropa -po kolejnym nieskutecznym zabieg na wrastające paznokcie - szukam ośrodka co skutecznie wyleczy wrastający paznokieć Poznań - Kacper?

dr Piotr - zapraszam Pana do naszej placówki chirurgia laserowa - wrastający paznokieć należy przygotować do zabiegu zgodnie z zaleceniami podanymi na naszej stronie www.wrastajacypaznokiec-zabieg.pl , na zabieg wrastający paznokieć u stopy należy przybyć w obszernym obuwiu - (sandały lub klapki) najlepiej z osobą towarzyszącą, która po zabieg laserowy na wrastające paznokcie odwiezie pacjenta do domu.

 

4) Mam problem z wrastający paznokieć stan zapalny - co możecie mi zaoferować -Anna?

dr Piotr najczęstszym sposobem na wrastający paznokieć jest wykonanie zabiegu - laserowego leczenia wrastającego paznokcia szczegółowy opis jest na naszej stronie www.wrastającypaznokiec-zabieg.pl - zabieg na wrastające paznokcie odbywa się w znieczuleniu miejscowym - jest całkowicie bezbolesny, trwa ok.30 minut i daje gwarancję 100% skuteczności - nikt nie wraca z ponownym problemem wrastania paznokcia.

Cennik

USŁUGA CENA
konsultacja lekarska przed zabiegiem  100,00 zł
jednostronna plastyka laserowa paznokcia  550 zł
obustronna plastyka laserowa paznokcia  650 zł
usunięcie płytki paznokciowej z ablacją laserową łożyska  350 zł (np. przy grzybicy lub degeneracji płytki paznokciowej)

Zapytanie ze zdjęciem

Polityka prywatności

Administratorem Państwa danych osobowych zebranych w trakcie korespondencji z wykorzystaniem formularza kontaktowego jest Gabinet Lekarsko Chirurgiczny Piotr Gross z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Śmigielskiego 20, 63-400, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., nr tel. 601 82 95 07.

Dane osobowe mogą być przetwarzane w celach: realizacji czynności przed zawarciem umowy lub realizacji umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na Państwa pytania – w zależności od treści Państwa wiadomości.

Podstawą przetwarzania danych osobowych jest artykuł 6 ust. 1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), tj. realizacja umowy lub podjęcie czynności przed zawarciem umowy, artykuł 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. Państwa zgoda, artykuł 6 ust. 1 lit. f, tj. prawnie uzasadniony interes administratora – chęć odpowiedzi na Państwa pytania i wątpliwości.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do realizacji celu przetwarzania określonego w ust. 3 powyżej, tj. do zawarcia umowy, przedstawienia oferty handlowej, udzielenia odpowiedzi na Państwa pytania lub wątpliwości i mogą być przechowywane do upływu okresu realizacji umowy i przedawnienia roszczeń z umowy.

Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany.

Osoba, której dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody, ma prawo do jej odwołania w każdym czasie, bez uszczerbku dla przetwarzania danych osobowych przed odwołaniem zgody.

Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania spowoduje niemożność realizacji umowy, podjęcia czynności przed zawarciem umowy, przedstawienia oferty handlowej, odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Nasze gabinety

Poznań

ul. Rubież 14 B 

Rejestracja: 10:00 - 18:00
tel. 601 82 95 07


Ostrów Wielkopolski

ul. Śmigielskiego 20

Rejestracja: 10:00 - 18:00
tel. 607 993 250


Londyn

45 Lavender Hill | SW11 5QW

Rejestracja: http://sw11clinic-clapham.co.uk
tel.
+44 20 7223 5114